سفارش غذا سفارش آنلاین غذا سفارش آنلاین غذا در مشهد
 •  


  راهنمای استفاده از سیستم خرید اینترنتی غذا
   

  کلیه دانشجویان می باید جهت فعال کردن کاربری خود دی سیستم به امور تغذیه مراجعه نمایند.
  پس از ورود به سیستم غذاخوری در وب سایت سجاد می توانید به شماره دانشجویی خود و رمز عبور یک  به سیستم وارد شوید.
  نکته : از کلیه دانشجویان درخواست می شود به محض ورود به سیستم رمز خود را تغییر دهند.


  1- دانشجویانی که از سلف استفاده می نمایند، برای شارژ کارت غذا لازم است از هم‌اکنون با کارت دانشجویی و کارت تغذیه خود به پروفایل غذا خوری خود مراجعه نمایند و پس از افزایش اعتبار خود با یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به شارژ کارت خود اقدام و پس از آن اققدام به رزرو غذا نمایند.
   2- دانشجویان می توانند برای انتخاب غذا در روزهای مورد نظر طبق برنامه اعلام شده، حداکثر 24 ساعت قبل به کمک اپراتور سیستم، مستقر در سلف، نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند.
  3- جهت صرف غذا، دانشجویان با همراه داشتن کارت به سلف سرویس مراجعه و با قراردادن کارت خود مقابل دستگاه نسبت به اخذ غذا از متصدی توزیع غذا، غذای خود را  دریافت کنند.
  4- انصراف از غذای درخواست شده تا روز قبل ساعت 13 میسر خواهد بود.
  5- دانشجویان غیربومی که درخواست بیش از یک غذا دارند (حداکثر 2 غذا)، غذای دوم خود رامی‌توانند به همین روال تهیه نمایند.
  6- دانشجویانی که بدون پیش‌بینی و رزرو غذا تمایل به استفاده از سلف داشته باشند، چنانچه غذاهای پیش‌بینی شده برای این منظور تمام نشده باشد، دانشجو می‌تواندکارت خود را  مقابل دستگاه قرار دهند و غذای خود را تحویل بگیرند (در این صورت وجه غذا 7500 ریال  محاسبه شده، از موجودی دانشجو کسر خواهد شد. طبیعی است که در این حالت لازم است کارت دانشجو به اندازه کافی موجودی داشته باشد) به دانشجویان گرامی توصیه می‌شود حتی‌الامکان از این مورد استفاده ننموده و همواره پیش‌بینی غذای خود را بنماید. .


  ورود به سیستم تغذیه اینترنتی